Zaznacz stronę

Prowadzi Agata EignerIndywidualne Szkolenie Media Społecznościowe

Chcesz mieć więcej klientów nie wydając dużo pieniędzy?

Wykorzystaj internet. Użyj mediów społecznościowych dla swojego biznesu.

Indywidualne szkolenie jak używać mediów społecznościowych:

 • Analiza twojego biznesu i wybór najlepszych dla Ciebie i twojej firmy mediów społecznościowych. Omawiamy wspólnie co jest dla ciebie priorytetem. Kim są twoi klienci i gdzie ich możesz znaleźć.
 • Wybieramy 3 spośród: Facebook, Twitter, Instagram, Google+, Pinterest, Snapchat, Linkedin, Youtube
 • Uruchomienie wybranych mediów społecznościowych dla twojej firmy. Dowiesz się jak to zrobić, jakie wprowadzić ustawienia początkowe, jak wybrać grupę odbiorców. Będę twoim przewodnikiem i pomocnikiem.
 • Pokażę Ci jak prowadzić każdy z wybranych kanałów społecznościowych, jak przygotowywać najlepsze wpisy, jak je kierować i opisywać by trafiały do właściwych ludzi, kiedy je zamieszczać, jakich narzędzi (darmowych) używać aby ułatwić sobie życie.
 • Po zakończeniu szkolenia otrzymujesz dodatkową godzinę konsultacji/pomocy/szkolenia.
 • Jeśli będziesz potrzebować poznać więcej mediów społecznościowych lub dodatkowa godzina pomocy będzie za krótka, możesz się umówić na ciąg dalszy. Wszystko jest do uzgodnienia

Koszt całkowity 300 zł + VAT 

Wyślij poniższy formularz kontaktowy aby umówić się na szkolenie lub uzgodnić szczegółyPorozmawiajmy
  Administratorem danych osobowych jest A3 Agata Eigner z siedzibą w przy ul. Fleminga 56a w Warszawie (03-176) Podanie danych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wglądu do danych osobowych oraz ich poprawienia.
  *pola wymagane


  Summary
  Szkolenie indywidualne - Media Społecznościowe dla biznesu
  Service Type
  Szkolenie indywidualne - Media Społecznościowe dla biznesu
  Provider Name
  reklama-internecie.pl,
  Area
  Polska
  Description
  Indywidualne szkolenie dopasowane do potrzeb twojego biznesu. Analiza twojego biznesu i wybór najlepszych dla Ciebie i twojej firmy mediów społecznościowych. Omawiamy wspólnie co jest dla ciebie priorytetem. Kim są twoi klienci i gdzie ich możesz znaleźć. Wybieramy 3 spośród: Facebook, Twitter, Instagram, Google+, Pinterest, Snapchat, Linkedin, Youtube. Uruchomimy wybrane wspólnie i dowiesz się jak je skutecznie prowadzić. Jak ustawiać parametry, jak tworzyć i targetować wpisy, jak uruchomić i optymalizować reklamy.Pokażę Ci przydatne darmowe narzędzia do obsługi mediów społecznościowych.