Zaznacz stronę

Miliony aktywnych użytkowników YouTube nieustannie szukają materiałów wideo. Być może tworzysz kilka filmów, ale ograniczasz widownię ze względu na ograniczenia językowe. Dlatego musisz wymyślić sposoby na wyeliminowanie wszelkich barier. Stworzenie strategii reklamowej dla Twojego kanału YouTube jest dość ważne. Najlepiej byłoby, gdybyś reklamował kanał YouTube jako miejsce docelowe treści, w których ludzie z całego świata mogą się dobrze bawić.

Możesz to zrobić, dodając podpisy i napisy do swoich filmów. W tym celu możesz wybrać język globalny, taki jak angielski, aby baza odbiorców wzrosła wykładniczo. Zyskasz znaczną przewagę nad konkurencją, jeśli dodasz podpisy lub napisy do wszystkich filmów, które przesyłasz na swój kanał YouTube.

Jak mogą pomóc napisy?

Napisy mogą pomóc na kilka sposobów. Niektóre z tych sposobów są wymienione poniżej:

●   Napisy mogą pomóc Ci w wykładniczym zwiększeniu oglądalności i bazy odbiorców, a to w rezultacie zwiększy zasięg Twoich filmów.

●   Wiadomo, że napisy wydłużają czas oglądania filmów wraz ze wzrostem ich zrozumienia.

●   Możesz pomóc sprawie społecznej, dostarczając osobom mającym problemy ze słuchem treści, które mogą im pomóc w rozrywce.

●   Możesz także poprawić SEO swoich treści wideo, zapewniając dodatkowy kontekst za pomocą napisów, co spowoduje wyższe rankingi wyszukiwania.

●   Napisy umożliwiają widzom oglądanie treści w strefach ciszy, takich jak loty, szpitale itp.

Istnieje kilka innych korzyści płynących z napisów, a wszystkie te korzyści możesz uzyskać, używając napisów w swoich filmach. Możesz użyć InVideo aby dodać tekst lub podpisy do swoich filmów. Po dodaniu tych napisów możesz czerpać wszystkie korzyści z tych napisów i podpisów.

Edytor filmów InVideo

Sposoby dodawania napisów do filmów na YouTube

Masz trzy możliwości dodawania podpisów kodowanych i napisów do filmów w YouTube: korzystanie z Edytora napisów YouTube, robienie tego samodzielnie lub outsourcing. Przyjrzyjmy się zaletom i wadom każdego wyboru z osobna.

Napisy automatyczne YouTube i YouTube Studio

Napisy automatyczne YouTube i YouTube Studio

YouTube wykorzystuje rozpoznawanie mowy do automatycznego generowania podpisów do Twoich filmów. Jest to najczęściej używane narzędzie do dodawania napisów do filmów na YouTube. Chociaż może to służyć Twoim celom, musisz pamiętać, że automatyczne narzędzie do generowania napisów będzie podatne na różnego rodzaju błędy. Dlatego będziesz musiał dokonać wielu zmian za pomocą YouTube, aby mieć spójny i spójny przepływ w podpisach lub napisach.

Jeśli automatycznie wygenerowane napisy zawierają jakiś błąd, będziesz musiał zalogować się do studia YouTube, aby wprowadzić niezbędne poprawki do napisów. Aby wprowadzić niezbędne zmiany w napisach w YouTube Studio, wykonaj poniższe czynności:

●   Musisz upewnić się, że jesteś właścicielem filmu i samodzielnie przesłać film za pośrednictwem swojego kanału YouTube.

●   Teraz zaloguj się na swoje konto YouTube i przejdź do opcji YouTube studio w interfejsie.

●   Teraz wybierz z menu opcję „Napisy”.

●   Następnie wybierz wideo, w którym chcesz wprowadzić niezbędne zmiany.

●   Będziesz musiał wybrać opcję „Napisy” i kliknąć przycisk „Opcje”.

●   Będziesz musiał teraz kliknąć opcję „Edytuj”. Znajdziesz go w prawym górnym rogu ekranu.

●   Teraz wybierz ścieżkę napisów, w której chcesz wprowadzić niezbędne zmiany.

●   Teraz będziesz mógł kliknąć ścieżkę napisów, w której chcesz wprowadzić zmiany. Możesz teraz dokonać niezbędnych zmian w tekście.

●   Kliknij opcję „Opublikuj”, aby zmiany zostały odzwierciedlone w Twoim filmie.

Może to być łatwa opcja, ale zmiana tekstu może stać się wyjątkowo długą opcją, jeśli pojawią się błędy w napisach.

Napisy DIY

Inną powszechnie stosowaną metodą dodawania napisów do filmów na YouTube jest robienie tego samodzielnie. W Internecie dostępnych jest kilka narzędzi do tworzenia napisów. Możesz ich użyć, aby poprawnie dodać napisy do swoich filmów. Możesz także użyć narzędzi takich jak InVideo lub jakiekolwiek inne narzędzia do edycji wideo online, jeśli chcesz dodać kilka tekstów postów lub podpisów do swoich filmów. Te narzędzia mają prosty mechanizm. Pracują jako transkrybenci i próbują zinterpretować to, co zostało powiedziane w filmie. Gdy to zrobią, konwertują dane wejściowe na tekst, a następnie możesz dodać ten tekst do swoich filmów na YouTube.

Większość z tych narzędzi jest łatwo dostępna online i możesz najlepiej wykorzystać te narzędzia, aby dodać napisy do swojego filmu w YouTube. Jedyną wadą tych narzędzi jest to, że mogą być czasochłonne. Transkrypcja zajmuje dużo czasu, a dodanie tekstu do filmu to kolejny problem. Musisz także upewnić się, że napisy i podpisy są wolne od błędów.

Outsourcing

Dostępnych jest kilku transkrybentów, którzy mogą bez problemu dodawać podpisy kodowane i napisy do Twoich filmów. Możesz zlecić na zewnątrz funkcję, w której strona trzecia doda wszystkie podpisy kodowane i napisy do Twoich filmów. Jest to dość bezproblemowa opcja, ponieważ musisz dostarczyć transkrybującym treść wideo, a za zadanie będziesz musiał im zapłacić. Gdy to zrobisz, zatrudnieni przez Ciebie transkrybenci, tłumacze i autorzy napisów zabiorą się do pracy i zapewnią najlepsze w swojej klasie napisy do Twoich filmów w YouTube.

Jedynym minusem outsourcingu czynności polegających na dodawaniu napisów jest to, że będziesz musiał zapłacić i wykonać pracę. Niektórzy transkrybenci mogą pobierać wysokie opłaty, nawet za transkrypcję i dodanie napisów do małego filmu. Te opcje mogą działać, jeśli planujesz dodać napisy do swojego filmu. Jeśli masz wystarczająco dużo czasu w ręku, możesz zdecydować się zrobić to sam. Jeśli jednak napisy nie są dla Ciebie priorytetem, możesz użyć YouTube Studio , aby dodać automatycznie generowane napisy do swoich filmów.

Może się też zdarzyć, że będziesz mieć mniej czasu. Najlepszym rozwiązaniem będzie outsourcing działalności. Możesz wyrazić zgodę na dowolne opcje, ale upewnij się, że dodajesz napisy do swoich filmów, aby zwiększyć zaangażowanie i zasięg filmów.

Wniosek

Jeśli planujesz dodać podpisy lub napisy do swoich filmów na YouTube, musisz wiedzieć, jak działa algo YouTube , ponieważ tylko wtedy będziesz w stanie zaplanować odpowiednią strategię tworzenia napisów dla swojego filmu. Gdy zrozumiesz algorytm, możesz użyć napisów i podpisów, aby poprawić SEO i rankingi wyszukiwania swoich treści oraz poprawić widoczność swoich filmów. Napisy znacząco wpływają na Twoje filmy i odbiorców, dlatego powinieneś wykorzystać je w pełni.