Zaznacz stronę

Pozycjonowanie stron SEO

 

Pozycjonowanie to polska nazwa angielskiego zwrotu Search Engine Optimalization (SEO)

Jest to proces dążący do osiągnięcia przez dany serwis internetowy najwyższych pozycji w wynikach organicznych (inaczej naturalnych, nie opłaconych) wyszukiwarek internetowych. Mówiąc zwykłym językiem proces pozwalający na pojawienie się witryny na najwyższych pozycjach list wyszukiwania dla określonych zwrotów (słów kluczowych) wpisywanych przez użytkowników wyszukiwarek. Mowa o najwyższych nie płatnych pozycjach listy wyszukiwarek (płatne pozycje są zwykle na górze i z boku strony ale są oznaczone słowem Reklama)

Jeśli masz pytania napisz info@reklama-internecie.pl

Jeśli chcesz zamówić optymalizację napisz info@reklama-internecie.pl

Dlaczego warto pozycjonować stronę w sposób naturalny?

Jeśli jeszcze nie jesteś przekonany, że twoja strona internetowa powinna się znaleźć na górze listy wyszukiwania dla ważnych dla Ciebie słów kluczowych wystarczy chyba, że przytoczę wyniki badań przeprowadzonych przez organizacje badawcze Enquiro, Eyetools oraz Digit na użytkownikach wyszukiwarek: tylko pierwsze trzy pozycje wyników wyszukiwania mają widoczność 100% i spada ona stopniowo aby osiągnąć 20% w przypadku dziesiątej pozycji na liście wyszukiwania.

Dziesięć pierwszych wyników wyszukiwania zyskuje 89,71% ruchu sieciowego w postaci kliknięć, następne 10 pozycji wylistowanych zwykle już na drugiej stronie zyskuje tylko 4,37% ruchu sieciowego. Jeśli chcesz aby twoja strona internetowa została zauważona musisz się znaleźć na pierwszej stronie wyników wyszukiwania dla najważniejszych dla ciebie wybranych słów kluczowych.

Nawet jeśli prowadzisz małą lokalną firmę pozycjonowanie twojej strony internetowej jest istotne dla szczególnych wybranych dla Ciebie słów kluczowych, które pozwolą odnaleźć Cię twoim lokalnym klientom. Nie musi to być wcale bardzo trudny czy kosztowny proces. Wszystko zależy od założeń: od doboru słów kluczowych, trafności dopasowania do nich twojej strony i od wielkości konkurencji.

Jakie korzyści można odnieść z pozycjonowania naturalnego?

Wysoka pozycja na listach wyszukiwania dla wybranych słów kluczowych zapewnia dobrą widoczność witryny co za tym idzie większy ruch do niej skierowany.

Zyskujesz więcej potencjalnych klientów, więcej zapytań dzięki stałej obecności marki, większą sprzedaż a co za tym idzie większy zysk.

Zyskujesz większą stabilność, możliwość planowania, rozwój firmy.

Twoja firma jest postrzegana jako profesjonalna, nowoczesna, solidna.

Zapewniasz swojej marce przez stałą obecność większą widoczność, świadomość marki, jest również postrzegana jako nowoczesna, prestiżowa, budząca zazdrość konkurencji.

Pozycjonowanie naturalne to proces, który umożliwia dużą widoczność witryny niezależnie od przeprowadzanej płatnej kampanii reklamowej i nawet po jej wyłączeniu strona internetowa twojej firmy jest widoczna w na wysokich pozycjach w wyszukiwarkach. Czynniki, które trzeba brać pod uwagę aby być pierwszym w wynikach wyszukiwania Google

Summary
Pozycjonowanie stron internetowych. Audyt i optymalizacja strony internetowej. Organiczne pozycjonowanie.
Service Type
Pozycjonowanie stron internetowych. Audyt i optymalizacja strony internetowej. Organiczne pozycjonowanie.
Provider Name
www.reklama-internecie.pl,
Area
Polska
Description
Aby osiągnąć najwyższe pozycje w naturalnych wynikach wyszukiwania Google trzeba mieć przede wszystkim optymalnie przygotowaną stronę internetową. Przygotowujemy audyty stron internetowych wraz z informacją jakie zmiany wprowadzić. Nadzorujemy proces optymalizacji. Pracujemy z właścicielami stron nad odpowiednim przygotowaniem treści i zdjęć. Skontaktuj się z nami aby dowiedzieć się wiecej.