Zaznacz stronę

Wyświetlenia filmu na Youtube są ważne. Jeśli dodasz je bezpośrednio po publikacji filmu wraz z polubieniami i komentarzami możesz wypchnąć swój film na górę wyników wyszukiwania w Youtube dla słów kłuczowych używanych w tytule i opisie filmu. Warto dokupić wyświetleń filmu na Youtube aby zapewnić mu lepszy start i większy organiczny zasięg. Youtube docenia filmy, które już są popularne. Trzeba jednak wiedzieć czego NIE robić żeby sobie nie zaszkodzić.

Wyświetlenia, lajki, suby na Youtube można kupić w wielu różnych firmach, po różnych cenach. Możecie, kupować w różnych źródłach ale jest jeden warunek

NIE WOLNO KUPOWAĆ WYŚWIETLEŃ W KILKU RÓZNYCH FIRMACH W TYM SAMYM CZASIE.

Jeśli kupicie wyświetlenia w różnych firmach w tym samym momencie to będą one realizowane w tym samym czasie, może to spowodować po pierwsze niezbyt naturalne zachowania występujące wokoło waszego filmu i zwrócić uwagę algorytmu YouTube że dzieje się coś dziwnego z tym filmem a tego nie chcecie. Cały proces dodawania wyświetleń ma być naturalny przebiegać stopniowo.

Jeśli kupicie wyświetlenia w różnych firmach w tym samym momencie jest duża szansa że utracicie część pieniędzy.

Nie dlatego, że firmy nie zrealizują wyświetleń. Stanie się tak dlatego że będą je realizować jednocześnie w tym samym czasie a programy, które to nadzorują są nastawione na punkt startowy (ilość wyświetleń w momencie początkowym realizacji zamówienia) i punkt końcowy czyli ile ma być jak do punktu startowego np. 15 doda się ilość zamówionych np. 1000 wyświetleń. Jeśli w tym samym czasie kilka firm realizuje wyświetlenia dla jednego filmu np. 2 firmy to wystarczy, że każda z nich zrealizuje 500 wyswietleń i osiągają punkt końcowy jakim jest 15+1000 wyświetleń. Zlecenie przestaje być realizowane, punkt końcowy 1015 wyświetleń został osiągnięty. Niestety wasz film w efekcie dostaje tylko 2 x 500 wyswietleń a nie jak zamówiliście 2 x 1000 wyświetleń. Czyli tracicie pieniądze a nawet nie można za bardzo reklamować bo kazda z firm wg własnej wiedzy zrealizowala to co miała zamówione czyli punkt startowy + 1000 wyświetleń.

Tracicie możliwość sprawdzenia firmy, jakości realizowanej usługi

Nie warto jednocześnie realizować tego samego typu zamówienia w różnych firmach to to, że nie jesteście w stanie określić, która firma dodała dobre wyświetlenia, a która np. kiepskie jakie szybko odpadną. Warto poczekać aż firma zrealizuje zamówienie, zobaczyć jego efekty, poczekać trochę ocenić i jeśli koniecznie chcecie wtedy zamawiać kolejną paczkę wyświetleń u następnej. Będziecie mogli sobie wyrobić opinię o jakości kupowanego produktu.

Czy w ogóle warto kupować wyświetlenia na Youtube?

Wyświetlenia, komentarze, polubienia są ważnym sygnałem dla algorytmu Youtube, że film jest dobry, podoba się jest oglądany, dlatego dodanie ich na początku zaraz po publikacji ma sens. Rozpędza to naturalne wyświetlenia filmu. Jest to też tzw „social proof” Potencjalni widzowie w Youtube patrząc na proponowany film widzą jego statystyki, ile miał wyświetleń ile polubień. Jeśli są te wyświetlenia i polubienia działa efekt psychologiczny film się podobał wiec pewnie jest dobry. Chętniej klikają w takie filmowe okładki niż w filmy mające mało lub wcale wyświetleń i polubień.

Czy są inne możliwości zdobywania wyświetleń i prawdziwych widzów na Youtube?

Jeśli kupwanie wyświetleń, polubień i subskrypcji jest wg was ryzykowne i nie chcecie tego robić możecie zawsze zdobywać prawdziwych widzów dzięki reklamie filmu w Youtube. Można ja wykonać samemu, potrzebne jest do tego konto Google Ads.

Można też reklamę zamówić u mnie info@reklama-internecie.pl i nie kłopotać się posiadaniem własnego konta Google Ads. Jaki budżet przeznaczycie na reklamę filmu zależy od was. Jeśli serio myślicie o rozwoju swojego kanału Youtube to jest to bardzo rekomendowane działanie. W naszym sklepie jest jeden produkt standardowy, który dostarcza widzów z reklamy filmu w Youtube. Jeśli chcecie coś szytego na miarę, większą ilość filmów proszę pisać do nas.

Reklamę można wyświetlać do określonej pewnymi warunkami grupy osób, czyli trafiać w potencjalnie zainteresowanych filmem widzów. W ten sposób zdobywa się prawdziwych fanów. Można wybrać kraj a nawet województwo czy okolicę gdzie się chce reklamować film. Możliwe jest targetowanie po słowach kluczowych, tematach, grupie wiekowej, płci. Często w efekcie reklamy zdobywa się nie tylko wyświetlenia ale jednocześnie komentarze, polubienia i subskrypcje.