Zaznacz stronę

Reklama w wyszukiwarkach SEM

Marketing w wyszukiwarkach SEM (z języka angielskiego Search Engine Marketing) są to wszystkie działania służące uzyskaniu jak najlepszej pozycji witryny w wyszukiwarkach internetowych dla wybranych słów kluczowych. Zalicza się do nich zarówno działania pozycjonowania naturalnego SEO (z języka angielskiego Search Engine Optimalization) jak i płatne kampanie reklamowe w wyszukiwarkach takie jak Google Adwords.

Reklama Google Ads (dawniej Google Adwords) pozwala na szybkie pokazanie swojej firmy na pierwszej stronie wyników wyszukiwania dla interesujących Cię zwrotów. Przykład: ktoś szuka “dzierżawa kserokopiarki” a ty zdecydowałeś, że twoja reklama powinna się pojawiać dla takiego zwrotu. Google Ads pokaże reklamę tekstową twojej firmy dla wybranego przez Ciebie hasła. Wygląda to tak jak na zdjęciu poniżej.

To są przykłady reklam tekstowych na górze strony wyników wyszukiwania dla hasła “dzierżawa kserokopiarek”

Reklama Google Ads jest najszybszym sposobem by znaleźć nowych klientów.

Ile kosztuje reklama Google Ads?

Ty decydujesz jaki budżet przeznaczyć na kampanię. My wykonujemy kampanię i albo płacisz nam jednorazowo za jej przygotwanie i krótkie szkolenie jak dalej masz ją sam obsługiwać (zwykle jest to jednorazowo około 300 zł + VAT zależy od wielkości kampanii) albo decydujesz się na abonament i to my dbamy o kampanię aby działała sprawnie i wykonujemy wszystkie potrzebne dopasowania i zmiany (przeciętny koszt to 200 zł + VAT).

Przeczytaj więcej o kampaniach Google Ads albo napisz i zapytaj ile może kosztować wykonanie kampanii dla twojej firmy info@reklama-internecie.pl. Zostaw nr telefonu. Oddzwonimy na pewno.

Co to jest kampania remarketingowa i dlaczego jest potrzebna?

Reklamy tekstowe przynoszą ruch na twoją stronę i telefony od klientów ale nie każdy kto odwiedził Twoją stronę staje się od razu klientem. Czasem potrzebuje namysłu lub sprawdzenia innych ofert żeby się zdecydować. Żeby osoba, która odwiedziła stronę twojej firmy lub produktu nie zapomniała o Tobie trzeba jej o tym przypominać wyświetlając jej reklamę Display (zdjęcia i tekst, banery) pokazującą twoją firmę/produkt. Google śledzi ruch tej osoby w sieci i wyświetla jej przy każdej możliwej okazji reklamę wizualną twojej firmy/produktu aby przypomnieć jej o możliwości zakupu. To jest właśnie reklama remarketingowa.

Możesz zlecić nam przygotowanie kampanii remarketingowych. Cena zależy od ilości koniecznych wariantów reklam ale podstawowa kampania kosztuje wraz z wykonaniem reklam około 250 zł + VAT. Potrzebujesz wyceny pisz na info@reklama-internecie.pl