Zaznacz stronę

Google Moja Firma

Jesteś już w Google Moja Firma?

Jeśli nie wiesz, to pewnie raczej nie.

Czy twoja firma ma wizytówkę i jest oznaczona na mapach Google?

Jest to dość ważne z punktu widzenia wyszukiwania lokalnego i widoczności twojej firmy w wynikach wyszukiwania Google dla konkretnych zapytań. Przykładowo, wpisuję w wyszukiwarkę hasło „Fryzjer Tarchomin” pokazują mi się na górze strony zaraz pod płatną reklamą namiary na trzy salony fryzjerskie, które posiadają wizytówkę Google Moja Firma wraz z adresem, numerem telefonu, adresem www oraz strony Google+. Na pokazanej obok mapce są zaznaczone trzy punkty z lokalizacją tych firm. Jak myślisz będę jeszcze szukać dalej? Jeśli twoja firma nie posiada takiej wizytówki to nie będzie w ten sposób pokazana.

Jeśli twoja firma ma na mapach Google swój symbol i krótki opis to upewnij się, że jesteś administratorem tych danych. Mogło się zdarzyć, że firma istniejąca długo została naniesiona na mapy Google bez swojego udziału. W takim przypadku trzeba przejąć administrację tych danych. Sprawdzić ich poprawność, uzupełnić aby uzyskać najlepsze efekty a przede wszystkim zadbać o to aby nie przejęła ich konkurencjaJ.

Usługa Google Moja Firma i zaznaczenie na mapach Google jest bezpłatne. W zakładce Pytania/Odpowiedzi umieściłam wpis Jak tanio reklamować firmę  Tych co lubią robić wszystko własnymi rękami zapraszam na mój kurs, który pokazuje krok po kroku jak zaznaczyć firmę na mapach Google.

Jeśli nie wiesz jak wykonać to wszystko o czym napisałam powyżej skontaktuj się ze mną.

Za usługę utworzenia strony Google Plus dla firmy, wprowadzenia danych i zdjęć pobieram opłatę 90 zł + VAT

%d bloggers like this: