Zaznacz stronę

Google Moja Firma

Jesteś już w Google Moja Firma?

Jeśli nie wiesz, to pewnie raczej nie.

Czy twoja firma ma wizytówkę i jest oznaczona na mapach Google?

Jest to dość ważne z punktu widzenia wyszukiwania lokalnego i widoczności twojej firmy w wynikach wyszukiwania Google dla konkretnych zapytań. Przykładowo, wpisuję w wyszukiwarkę hasło „Fryzjer Tarchomin” pokazują mi się na górze strony zaraz pod płatną reklamą namiary na trzy salony fryzjerskie, które posiadają wizytówkę Google Moja Firma wraz z adresem, numerem telefonu, adresem www. Na pokazanej obok mapce są zaznaczone trzy punkty z lokalizacją tych firm. Jak myślisz będę jeszcze szukać dalej? Jeśli twoja firma nie posiada takiej wizytówki to nie będzie w ten sposób pokazana.

Google My Business. Wizytówka firmy na mapach Google. Jak pokazać firmę na mapach Google

Jeśli twoja firma ma na mapach Google swój symbol i krótki opis to upewnij się, że jesteś administratorem tych danych. Mogło się zdarzyć, że firma istniejąca długo została naniesiona na mapy Google bez swojego udziału. W takim przypadku trzeba przejąć administrację tych danych. Sprawdzić ich poprawność, uzupełnić aby uzyskać najlepsze efekty a przede wszystkim zadbać o to aby nie przejęła ich konkurencjaJ.

Usługa Google Moja Firma i zaznaczenie na mapach Google jest bezpłatne. Ale oczywiście trzeba wiedzieć jak to wykonać żeby prawidłowo działało

W moich tekstach na stronie znajduje się  wpis Jak tanio reklamować firmę  Tych co lubią robić wszystko własnymi rękami zapraszam na mój kurs, który pokazuje krok po kroku jak zaznaczyć firmę na mapach Google. 

Po tym kursie wykonasz wszystko samodzielnie i będziesz wiedzieć jak kontynuować działania na wizytówce aby być widocznym w lokalnym wyszukiwaniu. Elementem kursu jest też konsultacja, jest możliwość zadawania pytań i pomocy jeśli coś nie jest jasne lub nie działa tak jak się spodziewaliście.

Jeśli nie wiesz jak wykonać to wszystko o czym napisałam powyżej skontaktuj się ze mną.

Za usługę utworzenia lub optymalizacji wizytówki dla wyszukiwania pobieram opłatę 250 zł + VAT

Pozycjonowanie wizytówki na mapach Google. Pozycjonowanie lokalne

To ciąg dalszy prac nad tym aby być widocznym w lokalnych wynikach wyszukiwania jak najwyżej na liście wyświetlanych firm. Taką usługę można również zamówić proszę o kontakt na info@reklama-internecie.pl. Wycena zależy od sytuacji firmy, konkurencji i ilości pracy niezbędnej do pozycjonowania.