Zaznacz stronę

Kurs jak dodać, edytować i pozycjonować wiztytówkę firmy na mapach Google

Fim wstęp do kursu

Opis kursu

Dlaczego warto zaznaczyć firmę na mapach Google?

– Zyskujesz nowych klientów, którzy szukają produktów lub usług oferowanych przez twoja firmę

– To nic nie kosztuje. Google nie pobiera opłat za wizytówki firmy na mapach Google

Co robi osoba, która potrzebuje szybko znaleźć produkt lub usługę? Wpisuje pytanie w wyszukiwarkę Google. Jeśli szuka produktu lub usługi lokalnie wpisując np. „fryzjer Białołęka” lub „gabinet stomatologiczny Tarchomin” lub „dobra pizza Ostrołęka” Google w odpowiedzi pokaże lokalne wyniki wyszukiwania, mapkę okolicy z zaznaczonymi na niej punktami/firmami, których szuka dana osoba.

Przykładowy wygląd wyników wyszukiwania dla zapytania „gabinet stomatologiczny Tarchomin”

Jeśli zaznaczysz swoją firmę na mapach Google zyskasz wielu nowych klientów.

TEN KURS POPROWADZI CIĘ KROK PO KROKU I UMOŻLIWI ZAZNACZENIE SWOJEJ FIRMY NA MAPACH GOOGLE.

Jak to zmieni twój biznes?

  • Zyskasz dostęp do wielu nowych klientów szukających produktów i usług takich jakie oferuje twoja firma
  • Masz wizytówkę firmy/reklamę za darmo. Google nie pobiera opłat za wyświetlanie tych informacji.
  • Lokalne wyniki wyszukiwania (mapy Google) to podstawa dla każdej firmy mającej fizyczną siedzibę
  • Jeśli sprzedajesz produkty lub usługi i w jakimś rzeczywistym punkcie np. masz restaurację, gabinet kosmetyczny, naprawiasz zegarki lub organizujesz przyjęcia dla dzieci to powinieneś zaznaczyć swoją firmę na mapach Google aby dać się znaleźć klientom
  • Jeżeli masz siedzibę ale obsługujesz klientów lub dostarczasz towary do ich domu w konkretnym regionie (województwie, mieście, dzielnicy, osiedlu) np. dostarczasz sushi, naprawiasz sprzęt RTV, opiekujesz się dziećmi to w tych wszystkich wypadkach zaznaczenie firmy na mapach Google pozwoli ci znaleźć nowych klientów.

Z czego składa się ten kurs?

Kurs prowadzi krok po kroku. Otrzymujesz na swój e-mail materiały filmowe pokazujące jak wykonać wszystko co trzeba zrobić by założyć, przejąć, edytować, pozycjonować wizytówkę Twojej firmy na mapach Google. Otrzymujesz również opisy tekstowe w formie plików PDF. Dodatkowo w ramach kursu masz pół godzinną konsultację (przez telefon, Skype, Whatsapp lub Messenger) na temat kursu i swojej wizytówki na mapach Google.

Część 1.

Zaznaczenie firmy na mapach Google

Sprawdzenie czy firma jest już na mapach Google .

– sytuacja 1) firma nie jest pokazywana w tej chwili w ogóle na mapach Google. Kurs poprowadzi cię krok po kroku tak, że z łatwością sam wprowadzisz swoją firmę na mapy Google. możesz to zrobić nawet jeśli nie chcesz aby adres firmy był widoczny bo nie przyjmujesz tam klientów.

– sytuacja 2) firma jest zaznaczona przez Google na mapach ale nie posiadasz administracji tych danych. Zdarza się tak, że Google sam już wprowadził informację o twojej firmie na mapę (firma istnieje już jakiś czas i Google naniósł jej obecność na mapę). W takim przypadku należy przejąć administrację tych danych aby pokazać, że jest się właścicielem firmy i móc je edytować i poprawiać wedle własnych potrzeb. Przeprowadzisz ten proces z łatwością dzięki instruktarzowi w tym kusie

Część 2.

Dodając firmę do mapy Google tworzysz wizytówkę. Ta część kursu pokaże Ci jak ja edytować. Jak wprowadzić niezbędne dane, gdzie je zmieniać, jak dodać atrakcyjną przyciągającą uwagę okładkę. Jak dodać zdjęcia aby zachęcić klientów.

Część 3

Jak sprawić aby wizytówka naszej firmy była pokazywana na górze wyników lokalnego wyszukiwania dla danego hasła. Od czego to zależy i jak poprawić swoje szanse.

Dla kogo jest ten kurs?

  • Dla każdego właściciela firmy, który chce mieć więcej klientów.
  • Dla każdego kto chce się dowiedzieć jak dodać firmę do mapy Google.
  • Dla każdego właściciela firmy, który ma już wizytówkę ale nieskutecznie działającą
  • Dla każdego kto prowadzi jakikolwiek biznes i chce mieć więcej klientów