Zaznacz stronę

WZROST KONTA NA INSTAGRAMIE

Masz 10 dni darmowego użytkowania. Wypróbuj już teraz

 

Zwiększaj systematycznie ilość obserwujących twoje konto na Instagramie

Nasz system pozwala w sposób naturalny budować szybciej konta na Instagramie, bez zwiększania swoich dotychczasowych działań, bez płacenia za reklamy jedynie poprzez znajdowanie właściwej dla Ciebie grupy docelowej i angażowanie jej w życie twojego konta. Dostępne dodatkowe funkcje: ustawianie postów i historii w kalendarzu oraz ich automatyczne późniejsze postowanie, wysyłanie wiadomości, komentarze, polubienia.

POZYSKUJEMY PRAWDZIWYCH FANÓW DLA TWOJEGO KONTA INSTAGRAM

TY NIE MUSISZ ZMIENIAĆ NIC W SWOJEJ AKTYWNOŚCI NA KONCIE JEŚLI NIE CHCESZ

DLACZEGO POWINIENEŚ SZYBKO OSIĄGNĄĆ 10 TYSIĘCY OBSERWUJĄCYCH

Im większe konto, więcej obserwujących tym większa ekspozycja twoich postów na Instagramie. Po osiągnięciu 10 tysięcy obserwujących otrzymujesz możliwość linkowania swoich relacji a twoje posty mają znacząco większy zasięg.

Zdobywamy dla Ciebie prawdziwych ludzi

Twoje konto będzie polubiane przez prawdziwych ludzi, zainteresowanych dziedziną, w której działasz. Pomagamy budować długotrwałe relacje.

Duży Wzrost

W zależności od wielkości początkowej konta możesz zyskać od 10 do 100 nowych obserwujących dziennie. Regularnie dzień w dzień.

Dla kogo?

Dla każdego konta Instagram wykazującego nawet minimalną aktywność.

Jak Pracujemy?

  1. Analizujemy twoje konto, sprawdzamy najlepsze czasy dla aktywności na twoim koncie. W oparciu o to co robiłeś i informacje o twoich celach wybieramy najlepsze #. Otrzymasz od nas informacje kiedy i z jakimi # najlepiej postować.
  2.  Selekcjonujemy potencjalnych obserwujących dla twojego konta w oparciu o ustaloną grupę docelową, płeć, #, podobne do twojego konta.
  3. Poprzez naturalne dla Instagrama działania takie jak obserwowanie, polubianie, komentarze angażujemy ludzi z twojej grupy docelowej.

Działamy regularnie i skutecznie

Bez wysiłku z Twojej strony konto uzyskuje zdecydowanie większą liczbę obserwujących

Równowaga na koncie Instagram

Utrzymujemy równowagę na Twoim koncie. Liczba obserwujących rośnie bardziej niż liczba kont które ty obserwujesz

Dynamiczny wzrost konta Instagram

Dla kont wielkości 1000 użytkowników przyrasta około 10 użytkowników dziennie Dla kont wielkości 3000 użytkowników przyrasta około 35 użytkowników dziennie Dla kont wielkości 5000 użytkowników przyrasta około 65 użytkowników dziennie

Masz 10 dni darmowego użytkowania. Wypróbuj już teraz

 

POZYSKUJEMY PRAWDZIWYCH FANÓW DLA TWOJEGO KONTA INSTAGRAM

Zdobywamy dla Ciebie prawdziwe konta należące do ludzi, którzy zostaną z Tobą. Pracujemy z kontami prywatnymi i stronami firmowymi. Nie trać czasu, wypróbuj a przekonasz się, że to działa!

CO JESZCZE POTRAFI TO NARZĘDZIE  ŻEBY ZAOSZCZĘDZIĆ CI PRACY I CZASU

&

Wysyłanie automatycznych wiadomości do osób obserwujących profil

&

Możliwość ustawiania postów w kalendarzu i automatycznego ich postowania (również filmów)

&

Możliwość ustawiania historii (stories) w kalendarzu i automatycznego ich postowania (również filmów)

CO MUSZĘ ROBIĆ ŻEBY ZACZĄĆ?

Skontaktuj się z nami jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości

Masz 10 dni darmowego użytkowania. Wypróbuj już teraz

 

Działaj tak jak do tej pory

Nie musisz niczego zmieniać w swojej aktywności na koncie. Działaj tak jak dotychczas. Możesz ale nie musisz skorzystać z otrzymanych od nas wskazówek o najlepszych # i czasach publikacji.

Potrzebne dane

NIE potrzebujemy dostępu do twojego konta (loginu i hasla) aby zintegrować je z naszymi narzędziami. Otwierasz w naszym panelu konto dla siebie i łączysz swój Instagram samodzielnie. Zapewniamy poufność. Konto pozostaje twoje, jeśli w dowolnym momencie zdecydujesz, że chcesz zaprzestać współpracy odłączymy się, usuniemy dane o twoim koncie a ty będziesz mógł dalej cieszyć się swoim znacznie większym kontem Instagram.

Wypróbuj

Nie jesteś pewien? Możesz wypróbować nasz system przez pierwszy miesiąc za połowę ceny. Jeśli nie będziesz zadowolony nie będziemy kontynuować współpracy.

CO POTRAFI TO NARZĘDZIE, CO JEST W PAKIECIE

NARZĘDZIE POZWALAJĄCE SZYBKO ZWIĘKSZAĆ W SPOSÓB NATURALNY ILOŚĆ OBSERWUJĄCYCH (FOLLOWERS) NA INSTAGRAMIE

&

Naturalny szybki wzrost liczby obserwujących z wybranej grupy docelowej

&

Automatyczne polubianie postów z wybranych # i wybranych profili

&

Utrzymywanie równowagi między obserwującymi a obserwowanymi na koncie

&

Wysyłanie automatycznych wiadomości do osób obserwujących profil

&

Możliwość ustawiania postów w kalendarzu i automatycznego ich postowania (również filmów)

&

Możliwość ustawiania historii (stories) w kalendarzu i automatycznego ich postowania (również filmów)

NAJLEPSZA WIADOMOŚĆ!

CENA NA KTÓRĄ MOŻESZ SOBIE POZWOLIĆ

Koszt miesięcznego połączenia z systemem to jednynie 100 zł + VAT Przez pierwszy miesiąc możesz wypróbować nasze działania za 50% ceny. Jeśli uznasz, że to nie dla Ciebie nie będziemy kontynuować.

Masz 10 dni darmowego użytkowania.

Wypróbuj już teraz

 

RECENZJE NASZYCH KLIENTÓW

Przeczytaj co mówią nasi klienci:

Kiedy rozpoczynałam współpracę moje konto liczyło sobie lekko ponad 1 000 obserwujących. Teraz po 6 tygodniach mam już ich 2180. Najbardziej podoba mi się to, że mogę dotrzeć do prawdziwych ludzi, interesujących się zdrowym stylem życia i yogą, Instagram jest bardzo ważnym źródłem nowych kontaktów dla mojej firmy.

annisa_yoga

Annisa Marish

Yoga Instruktor

Nasze konto powstało w czerwcu. Dopiero zaczynamy, konto przyrasta około 7 użytkowników dziennie ale już teraz widzę wyraźnie, że bez tego systemu było by bardzo ciężko. Staramy się docierać do właścicieli i pracowników gabinetów kosmetycznych i dzięki wyborze grupy docelowej obserwującej określone konta na Instagramie możemy to robić precyzyjnie. Jestem bardzo zadowolona z tempa w jakim przyrasta nasze konto. Polecam!

Magda Bogucka

Lovely Cosmetics by Italian Beauty

Instagram jest bardzo ważnym źródłem pozyskiwania nowych klientek dla mojego butiku. Szyjemy piękne sukienki na miarę. Sprzedajemy akcesoria. Walczyłam z Instagramem od dawna dziwiąc się dlaczego inne gorzej wyglądające konta mają lepsze efekty od mojego. Teraz postując tak jak do tej pory zyskuję ponad 100 obserwujących miesięcznie, głównie kobiet wiele z nich zostało już moimi klientkami!

Dominika Hornung

Właścicielka, Saga Concept

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Dla kogo jest ten system?

Z naszych narzędzi i systemu wzrostu obserwujących konto na instagramie może korzystać każdy. Sprawdzają się znakomicie dla kont indywidualnych i kont biznesowych. Są znakomite dla każdego komu zależy na zwiększeniu liczby obserwujących konto instagramowe.

Czy można wypróbować ten system i narzędzia?

Tak. Masz 10 dni darmowego użytkowania. Otrzymasz też od nas pomoc w ustawianiu narzędzi.

Czy muszę przekazywać login i hasło do konta?

Nie jest to konieczne. Wystarczy, że sam utworzysz konto w systemie i wprowadzając dane konta instagram połączysz go z naszymi narzędziami. Nikt poza tobą nie będzie znał dostępu do twojego konta Instagram.

Czy mam jakiś wpływ na to kto będzie obserwował moje konto?

Tak. Zaczynając działania dla twojego konta ustalamy grupę docelową do której chcesz dotrzeć. Robimy to na podstawie informacji na twoim koncie Instagram, informacji otrzymanych od ciebie o tym jakie osoby najchętniej byś pozyskał, na podstawie # z jakimi wstawiasz swoje wpisy. Możesz np zdecydować, że chcesz docierać tylko do kobiet albo interesują cię osoby obserwujace konkretny profil Instagram.

Czy muszę używać systemu regularnie przez wiele miesięcy?

Nie musisz. Decyzja jak długo korzystać z naszych narzędzi i systemu należy do Ciebie ale wierzymy, że jak raz zobaczysz jak pięknie wzrasta liczba obserwujących twoje konto Instagram nie będziesz chciał przestać. Im dłużej używasz systemu im dłużej jesteś podłączony tym większe jest twoje konto (więcej obserwujących) tym samym dzienne przyrosty nowych obserwujących też są coraz większe.

Jak szybko przybywa obserwujących moje konto Instagram

Szybkość wzrostu liczby obserwujących twoje konto instagram zależy od wielkości konta w danym momencie. Im większe konto tym przyrosty dzienne liczby obserwujących będą wyższe. Dla konta poniżej 1000 obserwujących przyrost wynosi 7-15 nowych obserwujących dziennie. Dla konta około 5 000 obserwujących przyrost wynosi 55-85 obserwujących dziennie.

Czy muszę sam wprowadzać moje posty?

Tak. Twoje działania na instagramie nie powinny ulec zmianie. Powinieneś dalej wstawiać zdjecia i używać instagrama tak jak dotychczas. Chociaż system działa dla każdego konta nawet przy minimalnej jego aktywności to normalna lub większa aktywność postowania wzmaga dodatkowo przyrosty obserwujących. Dzięki temu twoje konto będzie rosło jeszcze szybciej. Aby ułatwić ci wstawianie wpisów na instagrama uruchomiliśmy narzędzie do ustawiania wpisów w kalendarzu i automatycznego ich postowania. Pozwala to zaplanować swoje wpisy z wyprzedzeniem i ułatwia planowanie działań w Instagramie.

Czy to działa tylko dla kont biznesowych?

Nasze narzędzia i system działają dla wszystkich kont otwartych publicznie. Działają sprawnie dla kont prywatnych i biznesowych. Może z nich korzystać firma i osoba prywatna.

Czy mogę się wycofać jeśli będę niezadowolony?

Tak. W każdej chwili możesz zdecydować o odłączeniu swojego konta Instagram od naszych narzędzi. Nie powoduje to żadnych dodatkowych płatności. Twoje konto należy zawsze do Ciebie. Wierzymy jednak, że taka sytuacja nie będzie miała miejsca bo przyrosty obserwujących twoje konto będą mówić same za siebie.

Czy można automatycznie postować

Narzędzie posiada w pakiecie kalendarz do ustawiania postów. Ułatwia on bardzo pracę i oszczędza czas. Można zaplanować, wstawić do kalendarza zdjęcia, filmy dodać do nich opisy i #. Opisy i # można zapisywać do późniejszego używania. Narzędzie opublikuje ustawione w kalendarzu posty bez waszego udziału (bez potwierdzeń w telefonie) automatycznie określonego przez was dnia o określonej przez was godzinie. 

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie napisz do nas

info@reklama-internecie.pl

Porozmawiajmy
    Administratorem danych osobowych jest A3 Agata Eigner z siedzibą w przy ul. Fleminga 56a w Warszawie (03-176) Podanie danych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wglądu do danych osobowych oraz ich poprawienia.
    *pola wymagane