Zaznacz stronę

Aby dodać muzykę do relacji na Facbooku:

  • Otwórz aplikację Facebook na urządzenia z systemem iOS lub Android.
  • W górnej części Aktualności dotknij opcji Dodaj do relacji (guziczek + w kółku)
  • U góry ekranu otworzą się różne elementy które możesz dodać do relacji (prostokąty z napisami) możesz dodać tekst, muzykę, boomerang, selfie, ankietę. Przewiń w prawo i dotknij pozycji Muzyka.
  • Dotknij, aby wybrać utwór. Jeśli chcesz wyświetlać tekst piosenki, wybierz utwórz z etykietą SŁOWA.
  • Przesuń suwak w lewo lub prawo, aby wybrać fragment utworu, który chcesz publikować, a następnie dotknij Gotowe.
  • Otworzy się ekran gdzie na górze będzie menu w którym możesz wybrać w pierwszym elemencie zdjęcie jakie chcesz wstawić w tej relacji z muzyką albo film ze swojej galerii. Dotknij kółka u góry ekranu (np. ), aby zmienić tło jeśli nie chcesz zdjęcia.
  • Wybierz styl wyświetlania (np. Aa) i dotknij Gotowe. Jeśli do danej piosenki są dostępne słowa, można je wybrać. Można też wybrać różne formaty naklejek z tytułem i wykonawcą.
  • Miniatura utworu  zostanie opublikowany w Twojej relacji. Poprzez dotknięcie można zmieniać jej wielkość i styl. Dotykając i przytrzymując, można ją przesuwać, a przy użyciu dwóch palców obracać lub zmieniać jej rozmiar. Aby usunąć utwór, przesuń go do pozycji  w dolnej części ekranu.
  • Dotknij Udostępnij w relacji.

SZUKASZ WYJĄTKOWYCH ZDJĘĆ DLA SWOICH PROJEKTÓW?

Sprawdź niesamowitą kolekcję 11165 zdjęć, hi-res, copy-right free, royalty-free, nieograniczone uzywanie, licencja komercyjna. Kup i nie szukaj już nigdy właściwej ilustracji.

Kolekcja 11 000 zdjęc. Copy right free, royalty free. Do użytku własnego i klientów. licencja komercyjna. Tanie zdjęcia hi-res. Wysoka roździelczość
Kolekcja 11 000 zdjęc. Copy right free, royalty free. Do użytku własnego i klientów. licencja komercyjna. Tanie zdjęcia hi-res. Wysoka roździelczość

Jak dodać muzykę do historii (stories) na Instagramie

Tworzysz relację zdjęcie, film, efekty, co tam sobie chcesz .

Następnie klikasz w górnym menu ikonkę naklejki, otwiera się ekran z różnymi naklejkami.

Wybierasz naklejkę Muzyka. Otwiera się ekran z wyborem utworu. Wybierasz muzę jaką lubisz klikasz guzik play żeby odtworzyć i zdecydować jak klikniesz w wiersz utworu otworzy się ekran gdzie będziesz mógł wybrać wlasciwy fragment utworu a nawet jak długi ma to być fragment (całość może mieć maks 15s).

Jeśli piosenka ma dołączony tekst będzie automatycznie wyświetlany na twojej relacji.