Zaznacz stronę

Dlaczego warto kupić wyświetlenia na Youtube.

Algorytm Youtube realizuje wyświetlenia filmów wg pewnych zasad. Próbuje dopasować film do upodobać osoby, której będzie go proponował. O ilości wyświetleń decydują też takie czynniki jak ocena czy film jest popularny czyli filmy, które zaraz po publikacji są wyświetlane, polubiane i komentowane są postrzegane przez Youtube jako popularne czyli zasługujące na szersze organiczne wyświetlenia. Youtube widzi że dany film jest oglądany, polubiany, komentowany i w związku z tym ocenia go jako atrakcyjny czyli warty szerszego pokazywania. To powoduje efekt kuli śnieżnej, ty kupujesz wyświetlenia i polubienia na początku po publikacji filmu ale w wyniku tego Youtube zaczyna twój film szerzej pokazywać i proponować co skutkuje kolejnymi wyświetleniami i polubieniami. Dlatego warto na początku zaraz po publikacji filmu dokupić wyświetleń, polubień i komentarzy do filmu aby dać mu lepsze szanse na start. Reszta zależy od jakości filmu i popularności tematu.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej co możesz zrobić aby zapewnić swoim filmom popularność a kanałowi szybszy wzrost przeczytaj – Jak wypromować kanał Youtube

Jak i gdzie kupić wyświetlenia Youtube:

Wyświetlenia na Youtube można kupić u różnych polskich i zagraniczncy dostawców. Cena za 1000 wyświetleń waha się od 25 zł w sklepie na tej stronie lub  np. na https://wyswietlenia.com/ do  55 zł na innych stronach lub za wyświetlenia realizowane targetowaną kampanią reklamową w Polsce.

Trzeba zwrócić uwagę poza ceną na rodzaj wyświetleń i czas realizacji.

Wyświetlenia mogą pochodzić z zakupionych wyświetleń z linku i są realizowane przez osoby oglądające film klikając bezpośrednio w dostarczony link (zwykle oglądanie wynosi około minuty) Tego typu wyświetlenia są najtańsze.

Druga opcja realizacji kupionych wyświetleń to oglądanie filmu z reklam (reklam międzynarodowych). Nie ma tutaj możliwości targetowania widza. Ogląda każdy kto trafił na reklamę ale niewątpliwie jest to opcja zgodna z polityką Youtube i nikt nie może się przyczepić że wyświetlenia są sztuczne. Opcja również niedroga a skuteczna.

Trzecia opcja to kupienie wyświetleń z reklam targetowanych, ta opcja jest zwykle droższa ale umożliwia zamieszczenie reklamy filmu w Youtube w propozycjach do obejrzenia i wybranie komu te propozycje będą proponowane. Mamy możliwość targetowania demograficznego po płci, wieku czy lokalizacji kraj lub województwo, jest też możliwe wybranie tematów, którymi ma się interesować osoba jakiej będzie pokazana reklama np. przez wybór wyszukiwanych słów kluczowych. To bardzo zwiększa szanse na zainteresowanie filmem właściwych osób, które mogą zostać naszymi subskrybentami.

Przykład: film o technikach wędkowania można skierować do mężczyzn w wieku od 30 – 60 lat, mieszkających w Polsce i wpisujących w wyszukiwanie w Youtube takich tematów jak: wędkarstwo, wędkarstwo karpiowe, wędkarstwo spinningowe, wędkarstwo muchowe…

Zakupienie tego typu wyświetleń jest przybliżoną wartością, nie ma wtedy gwarancji osiągnięcia 1000 wyświetleń za daną kwotę (zwykle jest to około) ale za to trafiamy na prawdziwych ludzi potencjalnie zainteresowanych tematyką naszego filmu więc szanse na wyświetlenia, polubienia i subskrybcje są duże a co więcej zdobywamy prawdziwych fanów z danego kraju zainteresowanych naprawdę tym co robimy więc zostaną z nami i jeśli poza tym, że kręcimy filmy chcemy zarabiać na kanale współpracując z firmami to mamy prawdziwe argumenty w ręku.

Obecnie z powodu pandemii Covid 19 realizacja targetowanych reklam jest znacznie dłuższa ponieważ każdy film jest zatwierdzany oddzielnie przez Google a chwilowo wysłał pracowników na przestój w domu. Czas oczekiwania może być 2-3 tygodnie.

Jeśli chcesz zamówić większe ilości wyświetleń ponieważ rozpoczynasz nowy projekt lub chcesz realizować wyświetlenia targetowanymi kampaniami reklamowymi w Youtube napisz info@reklama-internecie.pl. Pomożemy Ci zrealizować twoje plany.

Jak zarabiac na Youtube. Narzedzia Youtube. Wyswietlenia Youtube